Domov Jeřabina Pelhřimov
Domov JEŘABINA - Pelhřimov

Aktuality

Zobrazeno 1-30 ze 118
Odstartovaly práce na Kalendáři duše pro rok 2022 1

Odstartovaly práce na Kalendáři duše pro rok 2022

Datum: 26. 1. 2021

V Domově Jeřabina Pelhřimov se připravuje již třetí vydání Kalendáře duše. Vznikají totiž první snímky do praktického průvodce rokem 2022. V hledáčku budou opět klienti a obyvatelé zařízení, kteří se tentokrát postavili nejen před, ale také za fotoaparát.

Pozitivní ohlasy na očkování 1

Pozitivní ohlasy na očkování

Datum: 20. 1. 2021

Klienti, obyvatelé a personál Domova Jeřabina Pelhřimov již absolvovali očkování proti koronaviru. Skvělou práci při tom odvedl mobilní očkovací tým Nemocnice Pelhřimov.

#

Očkování v Domově Jeřabina Pelhřimov

Datum: 15. 1. 2021

V průběhu tohoto týdne proběhlo v Domově Jeřabina Pelhřimov očkování proti koronaviru. Klienti, obyvatelé a v neposlední řadě personál jsou odteď chráněni.

Rok 2021 bude v Domově Jeřabina Pelhřimov patřit investicím 1

Rok 2021 bude v Domově Jeřabina Pelhřimov patřit investicím

Datum: 11. 1. 2021

Hned několik stavebních akcí se v tomto roce rozjede pod hlavičkou Domova Jeřabina Pelhřimov. Půjde o dlouhodobě plánové investice, díky kterým se nejenže vylepší stávající služby, ale také se rozšíří jejich kapacita.

 5 postřehů ředitele Domova Jeřabina Pelhřimov Petra Krčála k 5. narozeninám transformace 1

5 postřehů ředitele Domova Jeřabina Pelhřimov Petra Krčála k 5. narozeninám transformace

Datum: 28. 12. 2020

Letos uplynulo pět let od transformace Domova Jeřabina Pelhřimov, který prošel dlouhou cestu přechodu z velkého ústavního zařízení až po domácnosti rodinného typu. Výsledek podtrhuje svými postřehy ředitel Domova Jeřabina Pelhřimov Petr Krčál.

Sváteční slovo ředitele Domova Jeřabina Pelhřimov Petra Krčála 3

Sváteční slovo ředitele Domova Jeřabina Pelhřimov Petra Krčála

Datum: 20. 12. 2020

V Domově Jeřabina Pelhřimov zavládla vánoční atmosféra. Jde o vítanou vzpruhu v nelehkém roce, který jasně podtrhal význam slov pomoc, ohleduplnost a laskavost.

Pravidla návštěv v Domově Jeřabina Pelhřimov 1

Pravidla návštěv v Domově Jeřabina Pelhřimov

Datum: 15. 12. 2020

Na základě vládního usnesení došlo k povolení návštěv v Domově Jeřabina Pelhřimov. Navštívit své blízké je možné na základě dodržování jasných pravidel, díky kterým se předchází nákaze u klientů a obyvatel.

Děti z mateřinky přišly popřát radostné Vánoce 1

Děti z mateřinky přišly popřát radostné Vánoce

Datum: 14. 12. 2020

Nezapomenutelnou tečku za letošní spoluprací mezi Mateřskou školou Počátky a Chráněným bydlením v Počátkách představovala vánoční besídka. Hlavní slovo měly děti, které se postaraly o dojemný zážitek.

Domov pro seniory Onšov obdržel 50 chytrých telefonů od společnost Huawei 1

Domov pro seniory Onšov obdržel 50 chytrých telefonů od společnosti Huawei

Datum: 7. 12. 2020

Společnost Huawei se zařadila mezi významné dárce Domova Jeřabina Pelhřimov. Obyvatelům Domova pro seniory Onšov totiž předala 50 chytrých telefonů Huawei Y6

Předvánoční čas v Domově Jeřabina Pelhřimov 1

Předvánoční čas v Domově Jeřabina Pelhřimov

Datum: 3. 12. 2020

Nejoblíbenější svátky v roce se v Domově Jeřabina Pelhřimov hlásí o slovo. Adventní čas s sebou přináší také sváteční program. Ohlasy jsou parádní.

Povolení návštěv v Domově Jeřabina Pelhřimov 1

Povolení návštěv v Domově Jeřabina Pelhřimov

Datum: 2. 12. 2020

Na základě vládního usnesení dojde v tomto týdnu k povolení návštěv v sociálních zařízeních. Týká se to také Domova Jeřabina Pelhřimov, kde budou v první vlně otevřeny jednotlivé domácnosti, následovat bude také otevření Domova pro seniory Onšov.

Děkujeme všem, kteří pomáhají a myslí na nás 1

Děkujeme všem, kteří pomáhají a myslí na nás

Datum: 23. 11. 2020

Vedení Domova Jeřabina Pelhřimov smeká přede všemi, kteří neváhali a nabídli pomoc zařízení v době druhé vlny pandemie. Nebylo jich málo, přičemž potěšila i četná vřelá slova, jež byla směrem k organizaci adresována.

Výstava k výročí transformace Domova Jeřabina Pelhřimova 1

Výstava k výročí transformace Domova Jeřabina Pelhřimova

Datum: 12. 11. 2020

Letos uplyne pět let od transformace Domova Jeřabina Pelhřimov. Výsledky procesu, jenž v mnohém změnil život nejen klientů a obyvatel, ale také personálu, se organizace rozhodla zachytit prostřednictvím výstavy fotografií, která nese název Žijeme tu s vámi.

Pokračujeme v tradici. Kalendář duše se již tiskne 1

Pokračujeme v tradici. Kalendář duše se již tiskne

Datum: 5. 11. 2020

Na premiérový a oceňovaný počin navázal Domov Jeřabina Pelhřimov vydáním v pořadí druhého Kalendáře duše. Průvodce rokem 2021 je nejen o rok starší, ale také nabízí další pohled na život ve svém a po svém.

Soutěž o nejhezčí dýní 1

Soutěž o nejhezčí dýní

Datum: 4. 11. 2020

V uplynulých dnech probíhala na všech adresách Domova Jeřabina Pelhřimov soutěž o nejhezčí vydlabanou dýni. Jednalo se o volnočasovou aktivitu inspirovanou svátkem halloween, jehož oslova každoročně připadá na 31. října.

Čas podzimních prací v Domově Jeřabina Pelhřimov 1

Čas podzimních prací v Domově Jeřabina Pelhřimov

Datum: 1. 11. 2020

Život v době nouzového stavu se v Domově Jeřabina Pelhřimov nezastavil. Přes četná opatření přijatá v souvislosti s druhou vlnou pandemie se stále něco děje. Hlavním motorem současného dění jsou podzimní práce.

Chod Domova Jeřabina Pelhřimov v době nouzového stavu 1

Chod Domova Jeřabina Pelhřimov v době nouzového stavu

Datum: 14. 10. 2020

Nouzový stav, který opětovně vyhlášen v souvislosti s příchodem druhé vlny koronavirové pandemie, se promítl také do chodu Domova Jeřabina Pelhřimov. Stěžejní je přitom ochrana klientů, obyvatel a personálu zařízení.

Dobrovolnictví jako součást života na Vysočině 1

Dobrovolnictví jako součást života na Vysočině

Datum: 9. 10. 2020

Domov Jeřabina Pelhřimov se připojil k podpoře dobrovolnictví v Kraji Vysočina. S tím souvisí také jeho zviditelnění na výstavě fotografií s názvem Dobrovolnictví jako součást života na Vysočině.

 Přání ředitele Domova Jeřabina Pelhřimov Petra Krčála k Mezinárodnímu dni seniorů 1

Přání ředitele Domova Jeřabina Pelhřimov Petra Krčála k Mezinárodnímu dni seniorů

Datum: 1. 10. 2020

Mezinárodní den seniorů každoročně připadá na 1. října.

Žďárské schody se běžely ve prospěch Domova Jeřabina Pelhřimov 1

Žďárské schody se běžely ve prospěch Domova Jeřabina Pelhřimov

Datum: 27. 9. 2020

Organizátoři běžeckého závodu s názvem Žďárské schody letos spojili síly s Domovem Jeřabina Pelhřimov. Zatímco ti nejrychlejší závodníci si odnesli z klání medaile, které vyrobili klienti našeho zařízení, výtěžek z dobrovolného startovného půjde na podporu Domova Jeřabina Pelhřimov.

Domov Jeřabina Pelhřimov podporuje dobrovolnictví 1

Domov Jeřabina Pelhřimov podporuje dobrovolnictví

Datum: 1. 9. 2020

Domov Jeřabina Pelhřimov se zapojil do podpory dobrovolnictví v Kraji Vysočina. To je v současnosti zviditelňováno, a organizace se tak rozhodla podpořit dobrou věc.

Nové propagační materiály Domova Jeřabina Pelhřimov 1

Nové propagační materiály Domova Jeřabina Pelhřimov

Datum: 23. 8. 2020

Propagační materiály Domova Jeřabina Pelhřimov prošly obměnou a k tomu přibyly další. Nový je nejen banner, ale také roll-upy. Napomáhat budou k posílení známosti organizace mezi širokou veřejností.

Poznáváme krásy naší země 1

Poznáváme krásy naší země

Datum: 10. 8. 2020

Klienti Domova Jeřabina Pelhřimov si letošní léto užívají naplno. Společně s ostatními objevují krásy naší země. Navštěvují nová místa a vracejí se na oblíbené adresy. Facebookový profil Domova Jeřabina Pelhřimov má letní náladu

Vyplácíme mimořádné odměny 1

Vyplácíme mimořádné odměny

Datum: 2. 8. 2020

Pracovní nasazení zaměstnanců Domova Jeřabina Pelhřimov v době koronavirové pandemie bude finančně zohledněno v srpnové výplatě. Do její výše bude započítána mimořádná odměna, o kterou se zasloužilo Ministerstvo práce a sociálních věcí.

#

Slavnostní otevření zámecké zahrady v Domově pro seniory Onšov

Datum: 28. 7. 2020

Zámecká zahrada v Domově pro seniory Onšov prošla v minulém roce revitalizací. Proměna venkovního areálu je patrná na každém kroku. V minulém týdnu byla oáza klidu, jak se místu přezdívá, slavnostně otevřena.

#

Dobří lidé mezi námi

Datum: 23. 7. 2020

Výlet do Prahy, kterého se zúčastnili klienti z Domova se zvláštním režimem v Horní Cerekvi, měl srdečný náboj. Uskutečnil se totiž na základě pozvání člověka s velkým srdcem. Společné chvíle, za kterými stojí Terezie Holovská, přitom nekončí.

Premiérový ročník onšovské olympiády 1

Premiérový ročník onšovské olympiády

Datum: 17. 7. 2020

V pátek 24. července se v Domově pro seniory Onšov uskuteční 1. ročník onšovské olympiády. Hýbací den s bohatým programem bude spojen se slavnostním otevřením zámecké zahrady.

Mimořádné odměny pro zaměstnance  2

Mimořádné odměny pro zaměstnance

Datum: 15. 7. 2020

Domov Jeřabina Pelhřimov využil možnosti zažádat si o dotaci na mimořádné odměny pro své zaměstnance za jejich pracovní nasazení v době koronavirové pandemie. Finanční prostředky poskytne Ministerstvo práce a sociálních věcí.

Zveřejnili jsme výroční zprávu za rok 2019 1

Zveřejnili jsme výroční zprávu za rok 2019

Datum: 10. 7. 2020

Domov Jeřabina Pelhřimov zveřejnil výroční zprávu za rok 2019. V jejím obsahu je zevrubně představena činnost zařízení za uplynulý rok a je volně přístupná na webu organizace.

Zkvalitnění péče o osoby s poruchami autistického spektra v Domově Jeřabina Pelhřimov 1

Zkvalitnění péče o osoby s poruchami autistického spektra v Domově Jeřabina Pelhřimov

Datum: 7. 7. 2020

Kraj Vysočina neustále vyvíjí snahu o zvyšování kvality života svých obyvatel. Speciální skupinou jsou potom osoby s poruchou autistického spektra, o které pečuje Domov Jeřabina Pelhřimov.

Zobrazeno 1-30 ze 118

Facebook

facebook

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Děkujeme za podporu